Buty Icon Raiden Treadwell Brown

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: ICON
  • Dostępność: Brak Brak
  • szt.
  • 1 049,00 zł 899,00 zł

 

 

Buty Icon Raiden Treadwell Brown

Produkty amerykańskiej firmy Icon stworzone są z najlepszych jakościowo materiałów z przeznaczeniem dla profesjonalistów ceniących sobie komfort użytkowania, oryginalny design i przede wszystkim bezpieczeństwo. Każdy produkt przeszedł testy wytrzymałościowe i użytkowe. To najwyższa półka akcesoriów motocyklowych i obecnie najbardziej rozpoznawana marka motocyklowa w USA.

Obuwie Icon Raiden Treadwell to propozycja dla osób szukających motocyklowych wrażeń w najbardziej ekstremalnych warunkach z gwarancją bezpieczeństwa i jednocześnie chcących zachować modny styl casual, pasujący do codziennego użytku. Jest to produkt z najwyższej półki gwarantujący komfort i wygodę z przejechania każdego kilometra w wyczynowych warunkach. Buty Icon Raiden Treadwell mają nie tylko dobrze leżeć i wyglądać na stopie, ale przede wszystkim zapewniać pozytywne samopoczucie w trudnych sytuacjach na drodze jak i poza nią.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wnętrze buta wyłożono wodoodpornym materiałem Hipora, który w połączeniu z jakościową skórą, tekstylnymi materiałami i podwójnie klejonymi szwami - ma nie dopuszczać wilgoci do środka. Najwyższy stopień wodoodporności (poziom 3) gwarantuje komfort podróży nawet w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych, poczynając od ulewnego deszczu po opady śniegu.

  

 

Gruba i antypoślizgowa podeszwa zapobiegającą ścieraniu podczas kontaktu z podłożem, a w połączeniu z protektorami D3O, rozmieszczonymi w najbardziej newralgicznych punktach gwarantuje motocykliście najwyższy poziom ochrony. Potwierdza to certyfikat zgodności z rygorystyczną normą obuwia ochronnego EN 13634:2016.

 

 

 

 

Obuwie można dobrze dopasować do stopy dzięki dwóm regulacjom. Klamrze zapięcia na śródstopiu i zamkiem YKK na zapiętku, który zdecydowanie usprawnia zakładanie i ściąganie buta.

 

 

 

 

PŁEĆ: MĘSKIE
PRODUCENT: ICON
ROZMIAR: 41, 42, 43, 43,5, 44, 44,5, 45, 45,5, 46, 47, 48,5