Kask Icon Airmada Lucky Lid 2

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: ICON
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 1 199,00 zł 1 099,00 zł

 

Kask Icon Airmada Lucky Lid 2

Linia kasków Icon Airmada to efekt ponad 10-letnich prac nad rozwojem kasków o sportowym charakterze ze skuteczną wentylacją i systemami ułatwiającymi codzienne użytkowanie. Formowana wtryskowo skorupa z poliwęglanu zmniejsza istotnie wagę i wielkość kasku, a także nadaje mu większą wytrzymałość. Zastosowane technologie i design zmniejszają opór powietrza, eliminując zbędne punkty oporu, przez co kask Airmada świetnie sprawdza się na torze wyścigowym i spełnia najbardziej rygorystyczne normy bezpieczeństwa z takich rejonów świata jak USA, Europa, Australia czy Japonia.

 

 

 

 

 

 

 

 

Systemy wentylacji deklasują produkty konkurencji, dzięki czemu kask Icon Airmada jest wyjątkowy w swojej klasie. Specjalnie stworzony dla tej linii kasków system Supervent (tunelowania wpuszczonego powietrza) - 6 wlotów i 4 porty wylotowe - w połączeniu z ergonomicznie usytuowanymi przełącznikami pozwalają na swobodną regulację temperatury w kasku nawet w trakcie jazdy.

 

Dodatkowym atutem jest szeroki wybór kolorystyczny nieparujących szybek Icon Optic Shield Airmada, zabezpieczonych systemami Prolock i Rapid-Release, służącymi blokowaniu szybki przed otwarciem podczas jazdy, a także łatwym odblokowaniem przy postoju. Zakres pola widzenia jest istotnie powiększony w kontekście produktów konkurencji. Opcjonalnie, dostępne są również szyby Icon Trackshield Airmada przeznaczone do foliowych "zrywek".

 

 

Wnętrze kasku Icon Airmada wyłożone jest antyalergicznym i oddychającym materiałem Hydradry, miłym w dotyku i szybko schnącym. Wyjmowane 3-częściowe wnętrze można czyścić lub łatwo wymienić po intensywnym użytkowaniu. Wnętrze bardzo dobrze dopasowuje się do kształtu głowy. Kask posiada wygodne i sprawdzone zapięcie typu DD.

.

 

 

Nieparujące szybki Icon Optic Shield Airframe Pro o szerokim polu widzenia, wyposażone w system Rapid Release, umożliwiający łatwe odblokowanie szyby

 

Opcjonalnie 9 szybek w różnych odcieniach kolorystycznych, w tym szybki przystosowane do tzw. "zrywek"

 

 

 

PRODUCENT: ICON
ROZMIAR: S