Kurtka Icon Hella 1000 Black

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: ICON
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 1 229,00 zł 999,00 zł

 

 

Kurtka Icon Hella 1000 Black

Produkty amerykańskiej firmy Icon stworzone są z najlepszych jakościowo materiałów z przeznaczeniem dla profesjonalistów ceniących sobie komfort użytkowania, oryginalny design i przede wszystkim bezpieczeństwo. Każdy produkt przeszedł testy wytrzymałościowe i użytkowe. To najwyższa półka akcesoriów motocyklowych i obecnie najbardziej rozpoznawana marka motocyklowa w USA.

Kurtka ICON Hella 1000 to idealny wybór dla motocyklistek ceniących najwyższą jakość i przede wszystkim ochronę, która dodatkowo idzie w parze ze świetnym wyglądem. ICON Hella 1000 to kurtka która z całym swoim wachlarzem zabezpieczeń, wciąż wygląda znakomicie. Każdy jej detal wykonany jest z najwyższą dbałością, tak, aby sprostać Twoim wymaganiom.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Stylowa kurtka uszyta z myślą o wymagających kobietach lubiących wygodę, bezpieczeństwo i elegancję. Ciężko o dobrą kurtkę motocyklową dla kobiet, która dobrze przylega do ciała, nie odstaje, a przy tym jest funkcjonalna. Kurtka Hella 1000 oferuje to wszystko zapewniając najwyższą jakość.

 

 


 

 

Kurtka wykonana jest z tkaniny tekstylnej pokrytej woskiem Canvas ze wstawkami ze skóry licowanej i stretchu.

 

 

 

Wyposażona jest w demontowane ochraniacze z formułą D30 na łokciach, ramionach i plecach, czyniąc ją wysoce bezpieczną.

 

 

 

PŁEĆ: DAMSKIE
PRODUCENT: ICON
ROZMIAR: S, M, L