SPOSOBY PŁATNOŚCI

W SMSTODOŁA sam wybierasz sposób w jaki zapłacisz za swoje zakupy. Do wyboru masz następujące opcje:

KARTA KREDYTOWA – Po złożeniu zamówienia zostaniesz skierowany na stronę Przelewy24.pl, która obsługuje płatności kartami w naszym sklepie. Połączenie z tą stroną jest szyfrowane i w 100% bezpieczne. Zostaniesz poproszony o podanie danych z karty, które trafią bezpośrednio do Twojego banku. Przy tym sposobie płatności masz dodatkową możliwość wybrania innego adresu dostawy – odbiorca nie musi posiadać przy sobie gotówki przy odbiorze.

PRZELEW ON-LINE – W tym przypadku operację zabezpiecza również serwis Przelewy24.pl. Po wybraniu swojego operatora zostaniesz skierowany na jego stronę internetową, gdzie po zalogowaniu się na swoje konto bankowe dokonasz wpłaty. Dostępne są usługi wszystkich największych banków w Polsce.

ZA POBRANIEM – Zapłacisz za przesyłkę kurierowi przy odbiorze paczki (dotyczy wyłącznie wysyłki do Polski.

PRZELEW TRADYCYJNY – Możesz przelać pieniądze na nasze konto lub wpłacić je w banku lub na poczcie. W takim przypadku warunkiem zrealizowania zamówienia jest odnotowanie wpłaty na naszym rachunku. Na wykonanie przelewu masz 7 dni od momentu złożenia zamówienia, po tym czasie zamówienie zostanie anulowane.

S. M. Stodoła Karolina Szczęsna 
Raiffeisen Bank Polska

Nr. konta : 11175000120000000036859032

Prosimy w tytule zamieścić informację: SMSTODOŁA – opłata za zamówienie nr [tu proszę podać numer zamówienia].