You are currently viewing BUTY JAK NA MIARĘ

BUTY JAK NA MIARĘ

Buty motocyklowe to niezbędne wyposażenie prawdziwego motocyklisty, przydatne są nie tylko w trasie. Są zaskakujące wygodne również w codziennej eksploatacji. Przewiewne, dopasowane, lekkie i wytrzymałe, buty motocyklowe równie dobrze sprawdzą się w mieście i poza nim. Kombinacja ochrony i komfortu połączona jest z niezwykłą wytrzymałością. Buty motocyklowe muszą znosić nie tylko możliwe wypadki. Częste są kontuzje motocyklistów związane są z niedbałym zaparkowaniem motocykla, a w rezultacie – przewróceniem się pojazdu. W takim wypadku dobre buty nieraz ratują przed złamaniami czy poważnymi stłuczeniami. Żaden profesjonalny, dbający o swoje bezpieczeństwo motocyklista nie wybierze się w drogę bez dobrych, przetestowanych i sprawdzonych butów. Pomijając nawet kwestie bezpieczeństwa – długa jazda w jednej pozycji jest męcząca i dobrze dobrany sprzęt niweluje poczucie dyskomfortu.

Marka Icon oferuje wiele modeli i fasonów butów motocyklowych. Długoletnia współpraca ze światowej sławy motocyklistami pozwoliła na zaprojektowanie klasowych i profesjonalnych butów. Wykonywane są one z materiałów z najwyższej półki, naturalnej licowanej skóry cielęcej i bydlęcej i sztucznych tworzyw, jak nylon. Grube podeszwy zapobiegają ześlizgiwaniu się stopy z podpórki, natomiast same buty, dzięki unikalnej kompozycji materiałów, są zaskakujące lekkie i sztywne, dzięki czemu utrzymują stopy we właściwej pozycji, jak Icon 1000 Truant 2 Black. W propozycjach marki znajdują się też buty wodoodporne, ze zwiększonymi możliwościami odprowadzania wilgoci. Co ważne, buty Icon dopasowane są do różnych rodzajów spodni i najpopularniejszych modeli jeansów. Różne modele spełniają oczekiwania zróżnicowanej klienteli. Icon oferuje buty wysokie, niskie, typowo motocyklowe i takie, które są na miejscu nawet na spotkaniu biznesowym, sznurowane, zapinane, z zamkami i zatrzaskami, tak różnorodne jak Icon 1000 Eastside czy Icon Patrol 2 Brown. Cechą łączącą wszystkie modele jest spełnianie surowych norm bezpieczeństwa. Już w trakcie projektowania, a także potem, w czasie produkcji, buty motocyklowe Icon przechodzą bowiem liczne testy wytrzymałościowe i użytkowe. Dodatkowo kostki i staw skokowy, czyli miejsca szczególnie newralgiczne dla kierowcy, zabezpieczone są dodatkowymi sztywnymi ochraniaczami i miękką wkładką. Wszystkie buty łatwo się wciąga i zdejmuje.

Buty te będą odpowiednie zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, którzy potrzebują osprzętu motocyklowego z najwyższej półki, o wysokiej trwałości, designie, który jest klasyczny, lub przeciwnie, rzuca się w oczy, a przy tym komfortowego i dostosowanego do jady w mieście i na dłuższych dystansach. W takich butach nietrudno poczuć się wyjątkowo i bezpiecznie.

Dodaj komentarz