You are currently viewing TE KASKI TO JUŻ ICON(A) STYLU!

TE KASKI TO JUŻ ICON(A) STYLU!

Kaski Icon wykonane są materiałów najwyższej jakości, by zapewnić długą i bezpieczną eksploatację. Kaski tej marki są jednym z najbardziej rozpoznawalnych na ulicach: często ozdobione są charakterystycznymi, skomplikowanymi wzorami i grafikami, jak Icon Airframe Pro Brozak czy Icon Airframe Pro Barong co sprawia, że kierowca jest bardziej widoczny na jezdni, a więc, w rezultacie, bardziej bezpieczny. Icon oferuje różnorodność stylów, unikalną i niespotykaną na całym rynku, i do tego nie spoczywa na laurach, a wciąż pracuje na nowymi, ciekawymi wzorami. W ofercie są też oczywiście bardziej klasyczne modele, jednokolorowe czy z delikatnymi, klasycznymi wzorami. Wystarczy dobrze poszukać, a każdy znajdzie model dla siebie, odpowiadający indywidualnym preferencjom i gustom, czy to bardziej ekstremalnym, czy ceniącym konwencjonalny styl. Jest jednak coś, co łączy wszystkie kaski Icon, te bardziej ozdobne i te prostsze. Jest to bezpieczeństwo i ochrona. Kaski Icon stworzone zostały dla motocyklistów poruszających się po miejskich ulicach i umiejętnie połączono w nich design podkreślający osobisty styl i zadbano o kwestie bezpieczeństwa. W skomplikowanym procesie produkcji badane są czynniki środowiskowe, które działają na motocyklistę, i sytuacje drogowe, które mogą zaistnieć. Wszystkie kaski przechodzą długotrwałe testy i badania sprawdzające ich właściwości aerodynamiczne i odporność na uderzenia, ochronę przeciwwstrząsową kierowcy, komfort noszenia, wentylację i widoczność. Istotną kwestią jest też zastosowanie odpowiedniego kształtu kasku, który musi posiadać opływowy kształt i zapewniać niczym nie zmąconą widoczność, nie tylko zapewniającą komfort jazdy, ale przede wszystkim wpływającą na bezpieczeństwo.

Kaski Icon, w zależności od modelu, zbudowane są z kilku rodzajów tworzyw, wśród nich włókna szklanego i węglowego, polietylenu, tworzywa sztucznego zwanego dyneema. Szybki kasków Icon posiadają solidne i dobrze dopasowane daszki chroniące przed oślepieniem przez słońce oraz redukujące poświatę. Projekt kasków Icon zakłada, że jego użytkownicy mogą bez problemu sami zmieniać osłony i szybki oraz wewnętrzną wyściółkę kasku, wykonaną z miękkiego materiału łatwo pochłaniającego wilgoć. Szybki kasków zaprojektowane są dla konkretnych warunków atmosferycznych, różnią się więc parametrami i właściwościami. Profesjonalnie zaprojektowany kształt przedniej części kasków Icon zapobiega osadzaniu się na szybce pary wodnej z oddechu, a umiejętnie rozmieszczone otwory pozwalają na przepływ powietrza skuteczne chłodzący motocyklistę, utrzymujący odpowiednią temperaturę, ale pozbawiony ciągłych drgań, tak irytujących dla motocyklisty.

Kaski marki Icon, doskonale dopasowane do gustów kobiet i mężczyzn – motocyklistów, są doskonałym sprzętem dla tych kierowców, którzy potrzebują kasku trwałego i niezawodnego, a równocześnie pięknego i wygodnego.

Dodaj komentarz