Marka Oxford to światowy lider produktów posprzedażowych rynku motocyklowego i rowerowego. Niewielka firma założona w 1973r. stała się jednym z największych dostawców sprzętu dla posiadaczy dwóch kółek. To pasja i wiara w wyścigi motocyklowe sprawiła, że produkty Oxford odniosły światowy sukces, choć właściciel zaczynał od sprzedaży skrzyni na narzędzi z bagażnika swojego samochodu.

Ogromny wybór produktów Oxford obejmuje wszystkie te przedmioty, które sprawiają, że jazda staje się czystą przyjemnością: od ubrań przez kaski po akcesoria. Produkty te projektowane są w Wielkiej Brytanii przez wykwalifikowanych techników i inżynierów, prawdziwych entuzjastów techniki. Używają oni między innymi techniki drukowania 3D w celu tworzenia, sprawdzania, testowania i rozwoju marki w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań dla swoich klientów. Dodatkowo, oprócz własnej marki, firma tworzy produkty i rozwiązania dla innych branży, nie ograniczonych do rynku pojazdów mechanicznych. Takie doświadczenia wykorzystywane są następnie dla rozwijania własnych produktów. Specjaliści Oxford używają również projektowania wspieranego komputerowo, co bardzo przyspiesza etap testowania gotowych produktów. Projekt przygotowany i stworzony w technice druku 3D może zostać natychmiast poddany testom i skierowany do masowej produkcji.

Najważniejszą wartością dla firmy Oxford jest jakość, w każdym aspekcie, od produkcji, do sprzedaży i obsługi klienta. Przeprowadzane liczne testy sprawdzające bezpieczeństwo produktów mają za zadanie nie tyle sprawdzić przestrzeganie norm, ale też przewyższyć w każdym calu oczekiwania klientów. Dodatkowo, produkty Oxford często goszczą na łamach fachowej pracy, gdzie są analizowane i rygorystycznie testowane w prawdziwych, codziennych warunkach i często dostają wyróżnienia czy tytuły najlepszych produktów w swojej klasie.

Marka Oxford oferuje szeroki wachlarz produktów, które mogą być wykorzystywane przez użytkowników motocykli nie tylko na drodze. Są więc oczywiście dwie kategorie kasków z wieloma modelami do wyboru, w zależności od preferencji: zakryte i otwarte i wszelkie dodatkowe elementy które można do nich załączyć. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo pojazdu, to wybór jest równie bogaty, z kłódkami w różnych wariantach, łańcuchami i kotwiczkami. Wybierać można również spośród bogatej oferty toreb, plecaków i innych środków do przewożenia bagażu na motocyklu, ubrań: butów, rękawic, odblasków, ubrań skórzanych, warstwowych, ochronnych, przeciwdeszczowych i ochraniaczy oraz trackerów.

Filter