PRZEGLĄD KOSZUL DLA PRAWDZIWYCH DRWALI

PRZEGLĄD KOSZUL DLA PRAWDZIWYCH DRWALI

Koszula to obowiązkowy element garderoby każdego mężczyzny, a wraz z nastaniem mody na „styl drwala”, przeżywa ona drugą młodość i cieszy się niesłabnącą popularnością wśród osób chcących podkreślić swój indywidualizm.

Koszula w kratę, bo o niej tutaj mowa – taka jak Dickies Sacramento Black – przez wiele lat była znakiem rozpoznawczym mężczyzn pracujących fizycznie – budowlańców, wspomnianych już wcześniej drwali, mechaników samochodowych oraz stawiających na luźny styl, buntowników z wyboru. Dziś stanowi ona podstawę stylizacji nie tylko chadzających własnymi drogami indywidualistów i hipsterów, ale także króluje na znienawidzonych przez wielu modowych wybiegach.

Koszula, która zrobi z Ciebie prawdziwego mężczyznę

To klasyczne rozwiązanie promują od lat znane marki, sprawiając, że każdy mężczyzna może poczuć w sobie siłę i stać się uosobieniem męskości, której często bezskutecznie szukamy, spoglądając na spacerujące ulicami tłumy. Poszukując archetypu prawdziwego mężczyzny, nie sposób uniknąć jednoznacznych skojarzeń z atletycznie zbudowanym, silnym oraz będącym w stanie podołać każdemu zadaniu drwalem, do którego idealnie pasuje klasyczna koszula w kratę, najlepiej w kolorze czerwonym (na przykład Oxford Kickback Black & Red). I tak koło się zamyka – drwal bez koszuli jest jak stół bez jednej nogi, więc, drodzy panowie, zadbajcie o swoją garderobę i postawcie na jeden z wielu modeli kultowej już koszuli, a na pewno zyskacie dzięki niej bazę do komponowania ubioru na wiele okazji.

Co oferuje rynek?

Koszula, koszuli nierówna, ale wybór jest duży. Wśród polecanych koszul dla prawdziwych drwali (dosłownie i w przenośni) nie może zabraknąć produktów kultowej już marki Dickies, które nie tylko cechuje wyjątkowa jakość materiału, ale także ponadczasowy i doceniany przez mężczyzn wygląd.

Koszula dla drwala to nie tylko część ubioru osób pracujących fizycznie. Obecnie koszule, których pierwowzorem była typowa odzież robocza, doskonale wpisują się w modę miejską i podkreślają indywidualizm każdego mężczyzny, więc można je wykorzystać na wiele sposobów.

Dodaj komentarz