You are currently viewing OLDSKULOWY STRÓJ NA MOTOR CZYLI KLASA SAMA W SOBIE

OLDSKULOWY STRÓJ NA MOTOR CZYLI KLASA SAMA W SOBIE

Odpowiednio dobrany strój motocyklowy to przede wszystkim nasze bezpieczeństwo. Jednak przy wyborze stroju nie powinniśmy zapominać o dodatkowym ważnym aspekcie, jakim jest styl. Współczesne firmy produkujące motocyklowe ubrania, poza nowoczesnymi wzorami, mają w swojej ofercie stroje oldskulowe, które poza zapewnieniem nam odpowiedniego bezpieczeństwa sprawią, że będziemy znacząco wyróżniać się spośród pozostałych motocyklistów. Na taki oldskulowy strój składa się kilka elementów.

Jednym z ważniejszych elementów jest odpowiednia kurtka. Jeżeli mówimy o ponadczasowej oldskulowej stylizacji to nasza kurtka powinna być przede wszystkim skórzana. Idealnym przykładem jest kurtka Icon Rebelhorn Hunter-LJ Black. Skóra zastosowana w tego typu kurtkach zapewnia nam odpowiedni poziom bezpieczeństwa, gdyż jest bardzo wytrzymała, a jednocześnie posiada ponadczasowy wygląd. Jeżeli zależy nam na ponadczasowym stylu, powinniśmy wybrać kurtkę w kolorze czarnym lub brązowym. To uniwersalne kolory, które są eleganckie i praktyczne, gdyż nie brudzą się tak szybko. Poza kurtką musimy także pamiętać o doborze odpowiednich spodni oraz kasku. Jeśli chodzi o spodnie, to również powinny być skórzane, w kolorze dopasowanym do kurtki. Obecnie producenci oferują spodnie wyposażone w najnowsze technologie bezpieczeństwa, przy jednoczesnym zachowaniu ponadczasowego stylu. Bardzo ważny jest także odpowiednio dobrany kask. Klasyczne oldskulowe kaski charakteryzują się stonowanymi, neutralnymi kolorami, odkrytą brodą oraz specjalnymi okularami dołączanymi do zestawu. Gogle te możemy w zależności od potrzeb użyć, bądź przesunąć na górną część kasku.

Dopełnieniem klasycznego stroju są odpowiednie buty. Idealnym przykładem są buty Icon 1000 Elsinore. Charakteryzują się ponadczasową czarną barwą, a co za tym idzie, idealnie komponują się z resztą stroju. Klasyczne buty wykonane są z materiałów odpornych na warunki atmosferyczne, co zapewnia im długą żywotność. Klasyczny strój motocyklowy waży sporo, ale to jest jego zaleta, bo w ekstremalnych sytuacjach zapewnia odpowiedni poziom bezpieczeństwa. Noszenie takiego stroju podkreśla także nasz indywidualny charakter i będzie niezłym wyróżnieniem podczas wszelkiego rodzaju imprez motocyklowych.

Dodaj komentarz